ALDATAN KOCA NASIL TAKİP EDİLİR

Dostlarim !!!

Ama Kız Dostlarım...

Aslında bu biraz saçma oldu zira kadınlar da aldatır hem de tam aldatır adamın ruhu duymaz. Bu nedenle süphe içindeki erkek kardeşlerime de faydalı olmak isterim.
Şimdi dostlar bir internet programı var süper faydalı.Adını vermem mümkün değil zira bir amerikan buluşu. Bu cavur amerikalılar benim zavallıcık blogumu bulurlar ve patent hakları vs diye feleğimi şaşırtabilirler. Aslında yaptığımız bir kamu hizmeti ve üstelik onlar için ücretsiz reklam da yapmış oluyorum. Bu nedenle riski alarak programın adını yazıyorum.'Actualspy'- Valla hala korkuyorum beni dualarınız korusun artık. Bu super guzel programı internet üzerinden satınalabiliyorsunuz. Kocası napıyor diye kafayı kıran ev kadınları bile alabilir zira ucuz. Kuruyorsun bilgisayara tüm virus tarama programlarından ve senin istemediğin gözlerden kaçıyor. Bilgisayarda yapılan herşeyi kaydediyor ve ara ara sayfaların fotografını çekiyor. Ancak msn yazışmalarını kaydememiyor sanırım. Aslında onu bile yapabileceğini sanıyorum.
Ama programın işe yaraması için kocanın teknolojiden birazolsun anlayan bir adam olması şart.
Adam sadece telefonla iş hallediyorsa bu yöntem işe yaramıyor. Ancak internette dolanayım, arkadaşlık sitelerine takılayım ve oradan hatun indireyim diyenler için biçilmiş kaftan.
Adamın her türlü şifresini de ele geçirebildiğiniz için gerekn tüm verilere ulaşabiliyorsunuz.
Ee tabii işin sonrası size baglı...
ha bir de bu programı çocuklarınız için de kullanabileceginizi hatırlatmak isterim
iyi cacusluklar   

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !